2023-10-18

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy Egzaminatorzy,

Właśnie otrzymałem zaproszenie do wzięcia udziału w seminarium

„Ustawa o zawodzie instruktora nauki jazdy i egzaminatora warunkiem postępu w branży i poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego? Przegląd ustaw o zawodach zaufania publicznego w Polsce” organizowanego przez Zarząd Fundacji Zapobiegania Wypadkom Drogowym i Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego oraz Polski Klaster Edukacyjny.

Chciałbym zapoznać się z Waszą opinią dotyczącą ewentualnego uczestnictwa przedstawicieli KSE w/w Seminarium. Informacje proszę przesyłać mailem do mnie lub do Sekretarza KSE nie później niż do 21-10-23.

W załączeniu treść zaproszenia.

Prezes RG KSE Tomasz Dziuganowski

ZAPROSZENIE

Zarządy Fundacji Zapobieganie Wypadkom Drogowym i Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego, wraz z Polskim Klastrem Edukacyjnym, zapraszają na Seminarium na temat:

„Ustawa o zawodzie instruktora nauki jazdy i egzaminatora warunkiem postępu w branży i poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego? Przegląd ustaw o zawodach zaufania publicznego w Polsce”.

Seminarium odbędzie się w środę, 15 listopada 2023 r., w godz. 11.00-14.30, w siedzibie Centralnego Instytutu Ochrony Pracy – Państwowego Instytutu Badawczego (sala 143, budynek B, ul. Czerniakowska 16, Warszawa).

Wśród osób, które poprosiliśmy o wystąpienie związane z tematyką Seminarium, są: prof. Marcin Ślęzak (Dyrektor Instytutu Transportu Samochodowego), Tomasz Matuszewski (Sekretarz Mazowieckiej Rady BRD), Andrzej Najmiec (psycholog transportu, CIOP-PIB), Witold Wiśniewski (Prezes Prezydium Polskiego Klastra Edukacyjnego).

Partnerami spotkania są: Instytut Transportu Samochodowego, Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy, Instytut Medycyny Pracy im. J. Nofera w Łodzi, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Motoryzacji,Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu, Transport i Logistyka Polska, Ogólnopolski Związek Pracodawców Transportu Drogowego, Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych. Wsparcia udziela nam Grupa IMAGE, a Patroni medialni to Tygodnik “Prawo Drogowe @ News” i Portal “L-instruktor”.

Serdecznie zapraszamy.

Z poważaniem

Bożenna Chlabicz, Prezes Zarządu Fundacji Zapobieganie Wypadkom Drogowym

Dorota Olszewska, Prezes Zarządu Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego                 

PS. Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia w terminie do 25 października 2023 r. (tel.: 601 34 37 27 lub e-mail: b.chlabicz@mniejofiar.org.pl).